Fluke_Banner

Poszerz swój zestaw narzędzi o kamerę termowizyjną Fluke i bezpłatne obiektywy Smart na podczerwień.

Zakup modelu Fluke Ti300+, Ti401 PRO, Ti480 PRO, TiX501 lub TiX580 to teraz doskonała okazja, aby otrzymać za darmo teleobiektyw na podczerwień Smart z 2-krotnym powiększeniem lub szerokokątny obiektyw Smart na podczerwień. Zamów kamerę termowizyjną Fluke już dziś za pośrednictwem autoryzowanego dystrybutora i odbierz swój darmowy obiektyw.

Dzięki opcjonalnemu szerokokątnemu obiektywowi termowizyjnemu, który możnesz wymieniać w trakcie pracy w terenie, uzyskasz szersze pole widzenia do pracy w ciasnych przestrzeniach. Dzięki opcjonalnemu teleobiektywowi termowizyjnemu cel jest powiększony 2 razy w porównaniu do standardowego obiektywu i zredukowana jest potrzeba wchodzenia do stref niebezpiecznych lub używania zwyżek czy podnośników w celu uchwycenia krytycznych szczegółów w podczerwieni, które mogłyby wskazywać na problem z urządzeniem.

Thermal_Images

Przenośne kamery termowizyjne o wysokiej rozdzielczości z darmowym obiektywem

Wysokiej jakości termogramy do zaawansowanej detekcji, analizy i rozwiązywania problemów.

Fluke Ti300+, Ti401 PRO, Ti480 PRO, TiX501, TiX580

 • Rejestrowanie obrazów termicznych o wysokiej rozdzielczości umożliwia przeprowadzanie precyzyjnych inspekcji, podejmowanie decyzji dotyczących konserwacji, przeprowadzanie testów diagnostycznych budynków i rozwiązywanie problemów. (Fluke TiX501)
 • Przeprowadzaj kontrole termowizyjne z większą niezawodnością i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej: Wybierz przenośną kamerę termowizyjną Fluke Ti401 PRO o rozdzielczości 640x480 do swojego programu proaktywnej konserwacji.

Wypełnij ten formularz, a specjalista firmy Fluke skontaktuje się z Tobą.

Wprowadź nazwę firmy
Wprowadź imię
Wprowadź nazwisko
Wprowadź adres e-mail
Wprowadź numer telefonu
Wybierz kraj
Wprowadź kod pocztowy

Przykładamy dużą wagę do ochrony prywatności naszych klientów


Jak otrzymać bezpłatne obiektywy Fluke?

 1. Kup kamerę termowizyjną Fluke między 16 grudnia 2020 r. a 12 lutego 2021 r.
  • Zakupów należy dokonywać u autoryzowanego dystrybutora Fluke.
  • Wymagany jest dowód sprzedaży w postaci paragonu lub faktury. Jako dowód zakupu nie są akceptowane listy przewozowe, zamówienia/potwierdzenia zamówienia.
  • Promocją objęte są wyłącznie wymienione na liście kamery termowizyjne Fluke Ti300+, Ti401 PRO, Ti480 PRO, TiX501 lub TiX580.
 2. Wybierz swój darmowy obiektyw
 3. Odbierz i korzystaj z nowych narzędzi Fluke!
Odbierz swój darmowy obiektyw