Nie zgadzaj się na kompromisy

Przy zakupie kamery o wysokiej rozdzielczości Ti300+, Ti401 PRO, Ti480 PRO, TiX501 lub TiX580 można skorzystać z możliwości odebrania ZA DARMO inteligentnego teleobiektywu 2x do podczerwieni lub inteligentnego obiektywu szerokokątnego do podczerwieni.

Promocja obowiązuje od 1 września do 15 grudnia 2021 r.

Gdy przy danym zadaniu wymagany jest niezwykle wysoki poziom precyzji, potrzebna jest wyjątkowa kamera, na której zawsze można polegać.

Kamery termowizyjne Fluke Ti300+, Ti401 PRO, Ti480 PRO, TiX501 oraz TiX580 to najbardziej wytrzymałe, niezawodne, dokładne i łatwe w obsłudze przyrządy, dzięki którym trudne inspekcje stają się bezpieczniejsze, łatwiejsze i bezproblemowe.

Kamery termowizyjne Fluke Ti401 PRO, Ti480 PRO, TiX501 i TiX580 mają rozdzielczość 640 × 480 i umożliwiają pomiar temperatur do 650°C. Kąt wychylenia 240° w modelach TiX501 i TiX580 pomaga w zarejestrowaniu wszystkich potrzebnych obrazów — niezależnie od tego, czy cel znajduje się nad głową, w narożnikach, czy też pod sprzętem. Kamery te doskonale nadają się do inspekcji i konserwacji sprzętów przemysłowych. konserwacji prognostycznych, utrzymana rafinerii i zakładów chemicznych oraz zakładów energetycznych.

SKOŃCZ Z MAŁĄ SZCZEGÓŁOWOŚCIĄ obrazów termicznych dzięki wymiennym teleobiektywom / obiektywom szerokokątnym Smart Lens™ z funkcją autokalibracji

Wyobraź sobie, że rejestrujesz obrazy w strefach iskrobezpiecznych, w obszarach o zbyt wysokiej temperaturze, aby się do nich zbliżyć, lub sprawdzasz wysokie kominy rafinerii, czy też wykonujesz podobne prace w innym zakładzie. Dzięki inteligentnym obiektywom Fluke Smart Lens™ będziesz w stanie szybko zidentyfikować anomalie i zapobiec przestojom, a także bardziej katastrofalnym w skutkach awariom.

Obiektywy szerokokątne i teleobiektywy pozwalają powiększyć pole widzenia, a nawet podnieść jakość obrazów. Obiektywy szerokokątne umożliwiają skanowanie dużych obszarów, takich jak sufit, dach fabryki, magazyn, a także obszarów na zewnątrz budynku. Teleobiektywy z kolei umożliwiają pracę z poziomu podłoża i pozwalają zachować bezpieczną odległość. Dzięki tym obiektywom można skanować sufitowe otwory wentylacyjne, kanały wentylacyjne, wieże przesyłowe o dużej mocy i słupy wysokiego napięcia. Stanowią także dobry wybór do badań zagrożeń elektrycznych i pożarowych oraz lokalizacji gorących łożysk z bezpiecznej odległości. Do tego wszystkiego potrzebna jest jedynie kamera termowizyjna i dodatkowy obiektyw Smart Lens™ firmy Fluke.

obraz w podczerwieni

Wyeliminuj nieostre obrazy

Regulacja ostrości to pierwsza i najważniejsza rzecz, o którą trzeba zadbać podczas inspekcji w podczerwieni. Funkcja automatycznej regulacji ostrości LaserSharp®, dostępna wyłącznie w produktach Fluke, wykorzystuje wbudowany dalmierz laserowy do dokładnego obliczania i wyświetlania odległości do wyznaczonego celu. Z funkcją LaserSharp® możesz mieć pewność, że każdy zarejestrowany obraz będzie zawsze ostry.

Technologia IR Fusion

Nie przegap najdrobniejszych szczegółów

Technologia Fluke IR-Fusion™ rejestruje jednocześnie obraz cyfrowy i obraz w podczerwieni. Następnie precyzyjnie dopasowuje je piksel po pikselu w celu zapewnienia jak największej szczegółowości. Pięć trybów funkcji IR Fusion (pełny widok w podczerwieni, obraz w obrazie, przenikanie, alarm w paśmie światła widzialnego, pełny widok w paśmie światła widzialnego) oferuje elastyczne możliwości generowania obrazów zapewniających najwyższy poziom szczegółowości wybranego obszaru, a ponadto pozwala dokładnie zlokalizować problem.

Pracownik przy biurku

Zapewnij bezpieczeństwo swoich danych i oszczędzaj czas

Synchronizuj bezprzewodowo obrazy z systemem Fluke Connect® z poziomu kamery i dołączaj je do rejestrów urządzeń i zleceń prac. Możesz je nawet przesyłać do współpracowników bezpośrednio z miejsca pracy. Fluke Connect to najlepszy wybór, jeśli pracujesz zdalnie lub nie możesz zainstalować oprogramowania Fluke SmartView na swoim komputerze.

Obraz słupa telefonicznego w podczerwieni

Zachowaj bezpieczeństwo i poszerz swoje pole widzenia

Zarówno teleobiektyw 2x, jak i obiektyw szerokokątny pozwalają wykryć i zbadać problematyczne obszary oraz podzespoły, które pozostałyby ukryte w przypadku korzystania ze standardowych obiektywów. Posiadanie dodatkowych obiektywów w swoim wyposażeniu zapewnia większą elastyczność pola widzenia (obsługę większej liczby zastosowań), a także większą precyzję i lepszą ostrość (większą dokładność, lepszy obraz).

Wymienny obiektyw inteligentny

Szybka i łatwa wymiana

Obiektywy Smart Lens™ firmy Fluke można stosować w różnych kamerach, nie ryzykując odsłonięcia matrycy po zdjęciu obiektywu. Optyka obiektywów Fluke Smart Lens została wykonana w 100% z germanu obrabianego techniką diamentową.

mężczyzna sprawdzający kamerę

Bez późniejszych wydatków na kalibrację

Rejestruj obrazy z bliska i z daleka przez długi czas. Obiektywy Smart Lens™ firmy Fluke nie wymagają kalibracji kamery termowizyjnej. Cechują się one wszechstronnością oraz jakością obrazu odpowiednią do prowadzenia inspekcji praktycznie w każdym środowisku.

Przetestuj kamerę termowizyjną Fluke już dziś!

Wypełnij poniższy formularz, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

Wprowadź nazwę firmy
Wprowadź imię
Wprowadź nazwisko
Wprowadź adres e-mail
Wprowadź numer telefonu
Wybierz kraj
Wprowadź kod pocztowy
Skontaktujemy się z Tobą, aby przekazać więcej informacji i porad dotyczących produktów.

Przykładamy dużą wagę do ochrony prywatności


Jak otrzymać darmowy obiektyw Fluke?

 1. W okresie od 1 września 2021 r. do 15 grudnia 2021 r. kup kamerę termowizyjną firmy Fluke.
  • Zakupu należy dokonać u autoryzowanego dystrybutora Fluke.
  • Wymagany jest dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury. Jako dowód zakupu nie są akceptowane specyfikacje przesyłek, zamówienia ani potwierdzenia zamówień.
  • Promocja obejmuje wyłącznie kamery termowizyjne Fluke Ti300+, Ti401 PRO Ti480 PRO, TiX501 i TiX580.
 2. Odbierz swój darmowy obiektyw tutaj:
  www.fluke.pl/freelens
 3. Odbierz swoje nowe przyrządy Fluke i zacznij z nich korzystać!
Odbierz swój darmowy obiektyw

Porozmawiaj ze specjalistą

Uzyskaj odpowiedzi na pytania dotyczące przyrządów bezpośrednio od jednego z ekspertów firmy Fluke.

Zamów demonstrację

Odwiedzimy Twoje miejsce pracy i przeprowadzimy praktyczną demonstrację. Dowiedz się, jak korzystać z przyrządu i oprogramowania przed zakupem.

Uzyskaj ofertę

Poproś o indywidualną ofertę na wybrane przyrządy.

Znajdź dystrybutora

Znajdź lokalnego dystrybutora firmy Fluke, aby kupić produkt.