Daha azıyla yetinmeyin

Yüksek çözünürlüklü Fluke Ti300+, Ti401 PRO, Ti480 PRO, TiX501 veya TiX580 görüntüleme cihazlarından birini satın alarak 2x Telefoto Termal Akıllı Objektif veya Geniş Açılı Termal Akıllı Objektife ÜCRETSİZ sahip olma fırsatından yararlanın.

Bu promosyon 1 Eylül - 15 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Sıra dışı düzeyde hassasiyet gereken işler için her zaman güvenebileceğiniz olağanüstü bir görüntüleme cihazınızın olması gerekir.

Fluke Ti300+, Ti401 PRO, Ti480 PRO, TiX501 ve TiX580 termal görüntüleme cihazları, zorlu incelemeleri daha güvenli, kolay ve zahmetsiz hale getiren; en sağlam, güvenilir, doğru ve kullanımı kolay yapıya sahiptir.

Fluke Ti401 PRO, Ti480 PRO, TiX501 ve TiX580 termal görüntüleme cihazları 640 x 480 çözünürlüğe sahiptir ve 650 °C'ye kadar olan sıcaklıkları ölçebilir. TiX501 ve TiX580 görüntüleme cihazlarının 240° hareket kabiliyetiyle tavandan, köşelerin etrafından veya ekipmanların altından gerekli görüntüleri elde edebilirsiniz. Bu görüntüleme cihazları; endüstriyel bakım denetimleri, öngörücü bakım programları, petrol ve gaz bakımı ve kamu hizmetleri için idealdir.

Değiştirilebilir, kendi kendini kalibre eden telefoto/geniş açılı Fluke Smart Lens™ ile termal bilgilere ilişkin EKSİKLERİ GİDERİN

Kendinizi, bir rafineri veya benzeri bir üreticide kendinden emniyetli bölgelerin, yaklaşılamayacak kadar sıcak alanların veya uzun bacaların görüntülerini çekerken hayal edin. Fluke Smart Lens™ ürünleriyle anormallikleri daha erken tespit edip arıza süresini ortadan kaldırarak belki de çok daha ciddi sorunları önlemeye yardımcı olabilirsiniz.

Geniş açılı veya telefoto objektifler görüş alanınızı genişletir ve hatta görüntülerinizin kalitesini artırır. Geniş açılı objektifle tavan, bir fabrika veya deponun çatısı veya evin dışı gibi geniş alanları tarayabilirsiniz. Telefoto objektif, güvenli mesafeyi koruyarak zeminden çalışma imkânı sunar. Tavandaki havalandırma deliklerini veya kanal işlerini, yüksek güçlü verici kuleleri veya elektrik direklerini tarayın. Güvenli bir mesafeden elektrik ve yangın tehlikelerini araştırın veya sıcak yatakların yerlerini belirleyin. Tüm bunları tek bir Fluke termal görüntüleme cihazı ve ekstra bir Smart Lens™ ile yapabilirsiniz.

termal görüntü

Odaksız görüntüleri ortadan kaldırın

Termal inceleme yaparken en önemli unsur odaktır. Fluke'a özel LaserSharp® Auto Focus, yerleşik lazer mesafe ölçerini kullanarak belirlediğiniz hedefe olan mesafeyi her seferinde kesin hassaslıkla hesaplar. LaserSharp® ile bir daha asla odaksız görüntüler almayacağınızı bilerek güvende hissedin.

IR Fusion

Tek bir ayrıntıyı dahi kaçırmayın

Fluke IR-Fusion™ teknolojisi, dijital ve termal görüntüyü aynı anda yakalar. Ardından size daha fazla bilgi vermek için bunları piksel piksel tam olarak eşleştirir. IR Fusion'ın beş modu (Tam IR, Resim içinde Resim, Karıştırma, Görünür Alarm ve Tam Görünür), hedefin en ayrıntılı halini ve sorunlu alanın tam konumunu sağlayan bir görüntü oluşturma esnekliği sağlar.

Masada oturan adam

Verilerinizi güvende tutun ve zamandan tasarruf edin

Görüntüleri cihazınızdan Fluke Connect™ sistemine kablosuz olarak senkronize edin ve bunları bir varlık kaydına veya iş emrine ekleyin. Hatta sahadayken bir iş arkadaşınıza göndererek iş birliği halinde çalışın. Uzaktan çalışıyorsanız veya bilgisayarınıza Fluke SmartView Yazılımını yükleyemiyorsanız Fluke Connect en iyi çözümdür.

Telefon direğinin termal görüntüsü

Güvende kalın ve görüş alanınızı genişletin

2x telefoto veya geniş açılı objektif sayesinde standart objektiflerle normalde görünmeyen sorunlu alanları ve bileşenleri tespit edip araştırabilirsiniz. Ek objektiflerle hem FOV açısından daha fazla esnekliğe sahip olursunuz (daha fazla uygulama) hem de odak daha doğru ve hassas olur (daha iyi görüntü, daha yüksek hassaslık).

Değiştirilebilir akıllı objektif

Hızlı ve kolay geçiş

Fluke Smart Lens™ ürünleri, görüntüleme cihazları arasında değiştirilebilir ve sensör, objektif çıkarıldığında dış ortama maruz kalmaya karşı güvende kalır. Fluke Smart Lens optikleri %100 elmas ayarlı germanyum içerir.

görüntüleme cihazını kontrol eden adam

Kalibrasyon için ek maliyetler yoktur

Uzun süreler boyunca yakın ve uzak görüntüler çekmeye devam edin. Fluke Smart Lens™ ürünleri, hiçbir termal görüntüleme cihazı kalibrasyon işlemine gerek olmadan, hemen hemen tüm ortamlarda inceleme için gerekli çok yönlülüğü ve görüntü kalitesini sunar.

Fluke termal görüntüleme cihazlarını şimdi test edin!

Aşağıdaki formu doldurun, sizinle hemen iletişime geçelim.

Lütfen şirketinizin adını girin
Lütfen adınızı girin
Lütfen soyadınızı girin
Lütfen e-posta adresinizi girin
Lütfen telefon numaranızı girin
Lütfen ülkenizi seçin
Lütfen posta kodunuzu girin
Daha fazla bilgi vermek ve ürün önerisinde bulunmak için sizinle iletişime geçeceğiz.

Gizliliğiniz bizim için önemlidir


Ücretsiz Fluke objektifinize sahip olma koşulları

  1. 1 Eylül - 15 Aralık 2021 tarihleri arasında bir Fluke Termal Görüntüleme Cihazı satın alın.
    • Satın alımlar yetkili bir Fluke distribütöründen yapılmalıdır.
    • Makbuz veya fatura şeklinde bir satın alma belgesi gereklidir. Sevk irsaliyesi, sipariş formu/sipariş onayı, satın alma belgesi olarak kabul edilmez.
    • Bu promosyon, yalnızca listelenen Fluke Ti300+, Ti401 PRO, Ti480 PRO, TiX501 veya TiX580 Termal Görüntüleme Cihazları için geçerlidir.
  2. Ücretsiz lensinizi almak için bölgenizdeki Fluke Yetkili Distribütörünüz ile iletişime geçiniz.
  3. Yeni Fluke araçlarınızı hemen edinin ve keyifle kullanmaya başlayın!
Ücretsiz objektifinizi edinin

Bir uzmanla konuşun

Ürünlerimizle ilgili sorularınıza doğrudan uzmanlarımızdan yanıt alın.

Demo edinin

İş yerinize gelip uygulamalı bir sunum yapacağız. Ürünü ve yazılımı satın almadan önce nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Fiyat teklifi alın

İstediğiniz ürünler için kişisel fiyat teklifi alın.

Distribütörünüzü bulun

Ürününüzü satın almak için yerel Fluke distribütörünüzü bulun.